Judit elérhetőségét egy volt bölcsődésem orvos édesapja adta meg. Első telefonhívásra el tudtam érni, ismeretlenül is nagyon kedvesen fogadott és hallgatta meg a problémámat. Mielőtt első alkalommal találkoztunk volna, kérte küldjem el minden vizsgálati eredményemet. Érkezésemkor a leleteim alapján nagyon tájékozott volt az állapotomról, majd személyesen is meghallgatta a történetemet, sokat kérdezett, végül azt mondta, hogy ez nem a bokám problémája, hanem a derekam és azonnal el is kezdte a kezelést. Már az első alkalom után éreztem a javulást, a problémámat a további kezelések jobban és jobban javították. Elég elkeseredett voltam, mivel már régóta kerestem a megoldást, egyik orvos, másik orvos, még másik gyógytornásznál is voltam, de mindegyik a bokámat kezelte. Judit mindig mindent elmondott, hogy mi miért van, mit miért kell tenni, közben bátorított, erősített. Egy idő után kaptam otthoni gyógytorna feladatokat, amit nem csak szóban mondott el, mint az előző gyógytornász, hanem végig tornászta velem, mutatta, hogy mit hogyan és felvette nekem, hogy meglegyen. Erre tornázom a mai napig is minden reggel, bár tudom már kívülről, de jól esik hallani a hangját, megerősít minden reggel. A boka problémám a derékproblémám kezelésével megoldódott. Judit kedves, empatikus, bátorító személyisége sokat jelentett/jelent Nekem a mai napig is. Bár már nem járok hozzá rendszeresen, ha kérdésem van írhatok Neki vagy hívhatom, mindig kapok választ, ha kell még személyesen is fogad. Köszönöm Judit, nagy öröm a számomra, hogy Rád találtam!